Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha (/t-guzek-pod-%C5%BCebrami-po-lewej-stronie-brzucha)



Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha - iza - 05-25-2009 12:23 PM

Witam.Przez ostatnie 4dni bolał mnie lewy bok,poniżej żeber i tam też dotykając wyczułam guzka,który boli przy dotknięciu.Teraz już mniej boli,ale się martwię bo ten guzek cały czas tam jest Co to może być?
Iza 23lata


RE: Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha - Gość - 05-25-2009 12:23 PM

a miałaś jakieś urazy w przeszłości? Jeśli nie wiesz zapytaj osoby, które opiekowały się Tobą w dzieciństwie być może to uraz z dzieciństwa.
Może wykonujesz pracę, która naraża na problemy zdrowotne tego typu?
Może upadłaś niedawno i to świeży skutek kontuzji?


RE: Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha - Gość - 05-25-2009 12:23 PM

Przypominasz sobie co mogło go wywołać?
upadek itp. ?


RE: Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha - Gość - 05-25-2009 12:23 PM

Właśnie nie miałam żadnego urazu,nawet ostatnio. 8miesięcy temu urodziłam córeczkę,ale przed ciążą też mnie tak bolało i było podejrzenie kolki nerkowej. po usg wykazało że miałam w lewym jajniku płyn a potem on zniknął i był święty spokój aż do tej pory


RE: Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha - Gość - 05-25-2009 12:23 PM

wnioskując z twojego postu masz nawroty.
Najlepiej z takimi urazami nie próbować diagnozy samej tylko udać się do specjalisty, który zbierze wywiad i zbada to na żywo .


RE: Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha - Gość - 05-25-2009 12:23 PM

tak ale do jakiego ?onkologa?Czy może internisty? Mieszkam na wsi i tu z rejestracja do specjalisty jest trudno.Dziękuję za porady


RE: Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha - Gość - 05-25-2009 12:23 PM

Raczej internista a najlepiej lekarz pierwszego kontaktu, który wypisze skierowanie a potem do odpowiedniego specjalisty.
Z doświadczenia wiem, że lepiej zapłacić te 50 zł za wizytę niż czekać na refundację ...


RE: Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha - Gość - 05-25-2009 12:24 PM

No nasza służba zdrowia jest taka, że trzeba zapłacić za wizytę najlepiej albo czekać pół roku.
Może twój lekarz pierwszego kontaktu zaoferuje Ci telefony do dobrych specjalistów i umówisz się z nimi oczywiście prywatnie.


RE: Guzek pod żebrami po lewej stronie brzucha - Gość - 06-03-2011 12:01 PM

SIGNUM Opieka Medyczna. Zadbamy o Twoje zdrowie od A do Z. Szybki, komfortowy dostęp do całego zakresu usług medycznych. Jeżeli masz dość kolejek, niekompetencji lekarzy to zobacz jak powinien być traktowany pacjent. 800 placówek medycznych w całej Polsce. Poznaj szczegóły: Paulina Dusza, paulina.dusza1@wp.pl