Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Suplementy diety a zdrowa cera - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Uroda (/forum-uroda.html)
+--- Dział: Dermatologia (/forum-dermatologia.html)
+--- Wątek: Suplementy diety a zdrowa cera (/t-suplementy-diety-a-zdrowa-cera)

1 2


Suplementy diety a zdrowa cera - Cati - 06-05-2009 03:40 PM

Witam!
Ostatnio zetknęłam się z kapsułkami Cerabit. Dokładniej mówiąc ktoś mi polecił ten preparat. Z tego co wiem to suplement dity oparty na wyciągu z bratka, cynku i miedzi. Czy Waszym zdaniem tego typu tabletki mogą pomóc w pozbyciu się niezbyt nasilonego trądziku?


RE: Suplementy diety a zdrowa cera - admin - 06-06-2009 10:40 PM

tak, owszem. Bratek jest odpowiedni do takiej cery ale cuda nie zdziała.


RE: Suplementy diety a zdrowa cera - Cati - 06-08-2009 12:33 PM

Dziękuję za odpowiedź. Czyli takie tabletki jak wspomniany Cerabit czy inne tego typu mogą być raczej powiedzmy działaniem wspomagającym pozbycie się trądziku.


RE: Suplementy diety a zdrowa cera - bozenka - 02-23-2010 03:37 PM

Jak leczyłam trądzik preparatami przepisanymi przez dermatologa, to łykałam cerabit jako preparat wspomagający leczenie, tak mi zasugerował lekarz. A jest też żel do mycia twarzy cerabit, do tej pory go używam, fajnie oczyszcza skórę.


RE: Suplementy diety a zdrowa cera - Nowajka - 11-05-2010 05:42 PM

Mi na cerę a dokładniej na trądzik pomogły kosmetyki dostępne tylko w gabinecie lekarskim. Są to kosmetyki DCL a dokładniej Active Cleanser (do mycia twarzy) oraz Nigttime Treatmens, krem na noc, zawiera on 2& kwas salicylowy oraz kwas hialuronowy. Bardzo mi pomogły, ważne też są bardzo wydajne i bez zapachowe. Fajnie wysusza to krostki ale także i nawilża skórę, dzięki temu nie jest ona sucha.


RE: Suplementy diety a zdrowa cera - Gość - 01-03-2011 02:14 PM

dla kobiet:
http://www.ebadania.pl/56240311f2c22272
dla mężczyzn:
http://www.ebadania.pl/7879b8a6a10cf51a


Pomóżcie proszę!


RE: Suplementy diety a zdrowa cera - kasgader - 03-19-2012 02:06 PM

Aby wyleczyć trądzik należy zwrócić uwagę na to co się je. Skoro już on jest to trzeba oczyścić organizm na poziomie komórkowym. Są preparaty pochodzenia naturalnego w 100% które regulują przemianę materii, gospodarkę hormonalną i endokrynologię oraz układ trawienny który w większości jest odpowiedzialny za nasze choroby. Przecież człowiek nosi w sobie ok. 4 kg. toxyn które rzutują na funkcjonowanie naszego organizmu i trzeba dać sobie szansę i zaufać . Razem z preparatami stosować trzeba 2 miesięczną dietę na kandidę. halinavis@wp.pl


RE: Suplementy diety a zdrowa cera - patyx - 03-31-2015 10:13 AM

Dobrze, że nie tylko ja stawiam na pierwszym miejscu oczyszczenie całego organizmu i dobrą dietę - bo czasem czuje się jak odludek jak mówię ludziom, że najważniejsze jest to co jedzą.


RE: Suplementy diety a zdrowa cera - Sonia_001 - 04-29-2015 12:53 PM

Jakoś nie ufam suplementom diety. Ostatnio tego jest dosyć dużo i trudno znaleźć coś dobrego. A ich skład też nie zawsze jest taki dobry. Naturalne metody lepsze. Dlatego ja stawiam na dietę!
Jakbyście szukały to przy jej wyborze kierowałam się tą stroną:
www.forumdermatologiczne.pl/artykul/wplyw-diety-na-stan-skory

Trzymajcie się ciepło!


RE: Suplementy diety a zdrowa cera - wojtekstypien - 05-06-2015 03:24 PM

Moim zdaniem suplementy z powodzeniem można zastąpić zdrową dietą, a jeśli zależy nam na jakimś konkretnym mikro czy makroelemencie to można po prostu jeść produkty, które dużo go zawierają. W ten sposób przyswaja się o wiele lepiej wszystkie te składniki odżywcze.