Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
wystająca "kostka" obok kostki na stopie - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: wystająca "kostka" obok kostki na stopie (/t-wystaj%C4%85ca-kostka-obok-kostki-na-stopie)



wystająca "kostka" obok kostki na stopie - impresja - 06-13-2009 10:04 PM

zauważyłam u siebie dodatkową kostkę. Z jednej strony stopy obok kostki mam twarde wybrzuszenie. Wygląda to jakbym miała dwie kostki z jednej strony stopy. Do tego nie ma obrzęku i wyraźnych dolegliwości (przy chodzeniu na wysokich obcasach czuję delikatne kłucie) . Nie przypominam sobie urazów nogi (potknięcia, uderzenia..).
Czy mam się martwić i natychmiast stawić u lekarza (kolejki do ortopedów są długie)? Czy też to samo przejdzie?


RE: wystająca "kostka" obok kostki na stopie - Natalie16 - 04-20-2010 05:36 PM

A jakiej wielkości i jak "czujesz"? Czy to raczej woda [bezkształtna] czy raczej kuleczka pod skórą? Miałam kiedyś właśnie jakby kuleczkę pod skórą, wielkości pięciogroszówki z boku stopy. Dosyć miękka, uginała się pod dotykiem. Nie szłam do lekarza, sąsiadka [rehabilitantka czy coś] kazała mi to po prostu palcem masować, trochę przyciskając. Po pewnym czasie po prostu znikło bez śladu.


RE: wystająca "kostka" obok kostki na stopie - Gość - 06-03-2011 12:02 PM

SIGNUM Opieka Medyczna. Zadbamy o Twoje zdrowie od A do Z. Szybki, komfortowy dostęp do całego zakresu usług medycznych. Jeżeli masz dość kolejek, niekompetencji lekarzy to zobacz jak powinien być traktowany pacjent. 800 placówek medycznych w całej Polsce. Poznaj szczegóły: Paulina Dusza, paulina.dusza1@wp.pl