Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Jakie jest najlepsze leczenie trądziku miejscu ? - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Jakie jest najlepsze leczenie trądziku miejscu ? (/t-jakie-jest-najlepsze-leczenie-tr%C4%85dziku-miejscu)



Jakie jest najlepsze leczenie trądziku miejscu ? - quiequekist - 11-25-2011 02:51 PM

Cześć, jestem o tym kolorze skóry punktów dla jak dwa miesiące x ''''( i jestem pewien, że są whiteheads ... oh Boże, dobrze, jakikolwiek, chciałbym wiedziećNajlepszym sposobem aby pozbyć się z nich, wraz z jak pozbyć się zaskórników , które znajdują się na nosie ... proszę o proszę , och i dobre rutynowej pielęgnacji skóry będzie oh tak bardzo pomocne. wiem, że proszę o dużo tak, proszę gołego ze mną tutaj , um, także , jakie produkty należy kupić, aby umyć twarz, mam na myśli gołębia dodatkowych mydła , ponieważ wrażliwe moja mama nie pozwala mi użyć pianki lub nie pianki , oraz rzeczy, które nie są mydła , kiedy myję twarz, w porządku? Jak widać , nie jestem wykształcony w tego typu rzeczy ... trudno było na tyle , aby przekonać mamę , że normalne mydło było złe, tak, to jest ok , czy używam mydła Dove ? Czy jest to tak samo ...


Dzięki za kilka pomóc facetów !