Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Świńska grypa - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Zdrowy tryb życia (/forum-zdrowy-tryb-%C5%BCycia.html)
+--- Wątek: Świńska grypa (/t-%C5%9Bwi%C5%84ska-grypa)



Świńska grypa - malenkami - 11-08-2009 11:58 PM

Zanotowano już ponad 200 przypadków zachorowania na świńską grypę w
Polsce.. nie boicie się?? Ja ostatnio robiłam sobie test - na razie wyszło, że to
fałszywy alarm Smile zwykłe przeziębienie, byłam potwierdzić u lekarza
Smile


RE: Świńska grypa - karo.palka - 09-28-2014 05:09 PM

Moim zdaniem to koncerny wywołują taką panikę żeby zarabiać na szczepionkach. Świńska grypa, ebola i tym podobne sprawy. A potem okazuje się, że to fałszywy alarm, a stan konta koncernów elegancko się powiększył;]


RE: Świńska grypa - daddy - 08-09-2016 10:18 AM

O świńskiej grypie wszyscy mówią, bo się jej boją. Przez zwykłą grypę umiera nieporównywalnie więcej osób, a tym się nikt nie przejmuje. Media celowo nagłaśniają takie przypadki. Popieram powyższą opinię o koncernach. To taka manipulacja społeczeństwem i traktowanie nas jak stada owiec, żeby wszystkich pogonić w jednym kierunku... Trzeba mieć własny rozum i trochę pomyśleć racjonalnie. Smile


RE: Świńska grypa - Qornelia - 08-10-2016 06:50 AM

No też właśnie jakoś nie wydaje mi się, żeby większość Polaków powinna obawiać się świńskiej grypy. Tak naprawdę nas to nie dotyczy lub tylko w małym stopniu. A czasami panika jest ogromna


RE: Świńska grypa - Jasmin - 08-22-2016 03:42 PM

Głośno o świńskiej grypie to już zaczeło byc kilka dobrych lat temu. Panika większa niż to wszystko bylo warte. Zgadzam sie z wypowiedziami powyżej, bez sensu robić szum wokół tego, skoro tak jak powiedzieliscie, zwykla grypa zabija wiecej osob co roku.