Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Zaniki pamięci i podobne problemy. - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Zaniki pamięci i podobne problemy. (/t-zaniki-pami%C4%99ci-i-podobne-problemy--88)



Zaniki pamięci i podobne problemy. - malaa-10 - 11-12-2009 09:48 PM

Na początku tego roku wybrałam się ze znajomymi na zabawę. Od tego czasu bardzo dziwnie się czuję: często nie mogę się skoncentrować, moja pamięć osłabiła się, czasami miewam zawroty głowy. Gdy się zamyślę a później przestaję, nie wiem gdzie się w tej chwili znajduję. Często mówię coś, czego po minucie nie pamiętam, żeby odpowiedzieć na czyjeś pytanie muszę się dłużej zastanowić. W pierwszym miesiącu po tym wydarzeniu miałam problemy ze wzrokiem, miałam rozmazany obraz, ale jak na razie jest lepiej. Jednak tylko to zmieniło się na lepsze. Mimo że minęło już pół roku nadal czuję się bardzo dziwnie i nieswojo. Zawsze byłam dobrą uczennicą, ale teraz pochłanianie wiedzy sprawia więcej trudności.
Czym to może być spowodowane? Do jakiego specjalisty powinnam się udać z tym problemem, aby mógł mi pomóc?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.


RE: Zaniki pamięci i podobne problemy. - Gość - 12-17-2009 08:27 PM

może to być depresja