Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
podkrazone oczy - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: podkrazone oczy (/t-podkrazone-oczy)



podkrazone oczy - rafal - 12-27-2009 06:12 PM

Witam, mam 24 lata i mam problem z oczami, sa podkrozone, maja cienie, a szczegolnie lewe oko, powieki tez sa bardzo ciemne. Kilka lat temu spedzalem cale dnie przed komputerem (ok 4 lata), potem zrezygnowalem z tego, bywalo ze imprezowalem, nie wysypialem sie. Od 3 lat nie uzywam praktycznie komputera, nie imprezuje, nie pije. Staram sie wysypiac, glownie po 8-9godzin dziennie. A zaciemienia na oczach dalej sa, nie znikaja, utrzymuja sie a moze i nawet minimalnie sie zwiekrzyly?
Uczesczam na silownie, biore odrzywki, bialko i glownie kreatyne ktora nawadnia miesnie (najlepsza, najmocniejsza odrzywka) Nie pale, nie pije, wydaje mi sie ze diete mam dobra, kilka posilkow, duzo płynow, chleba razowy, owsianka, owoce, kasze, makarony, kurczak gotowany, salatki, ryby, twarogi. Mam duzo gazów, szczegolnie kiedy jestem na cyklu kreatynowym, kiedy koncze to nie znika, ale jest napewno spokojniej Smile Czytalem troszke w internecie ze moga to byc problemy z woreczkiem zolciowym, watroba i nerkami. Jezeli moglby ktos mi pomoc bylbym bardzo wdzieczny.