Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna
Problemy serca... - Wersja do druku

+- Forum zdrowotne - porady - choroby, leczenie, objawy, odnowa biologiczna (http://www.zdrowie.seriko.pl/forum)
+-- Dział: Zdrowie (/forum-zdrowie.html)
+--- Dział: Choroby, urazy, dolegliwości (/forum-choroby-urazy-dolegliwo%C5%9Bci.html)
+--- Wątek: Problemy serca... (/t-problemy-serca)



Problemy serca... - TsunadeSama - 01-25-2012 07:49 PM

Witam, od paru dni pije napoje energetyzujące.
Dziś też wypiłam ale mniej. Nagle zaczęło bolec mnie serce i poczułam, że nad piersią mam lekko napuchnięte (od strony serca).
Wiecie może co to może być? I druga sprawa, co ile można pić puszkę takiego napoju? Uczę się do późna i niekiedy ratuje mi to skórę.


RE: Problemy serca... - kasgader - 02-17-2012 09:30 PM

(01-25-2012 07:49 PM)TsunadeSama napisał(a):  Witam, od paru dni pije napoje energetyzujące.
Dziś też wypiłam ale mniej. Nagle zaczęło bolec mnie serce i poczułam, że nad piersią mam lekko napuchnięte (od strony serca).
Wiecie może co to może być? I druga sprawa, co ile można pić puszkę takiego napoju? Uczę się do późna i niekiedy ratuje mi to skórę.

Zostaw dopalacze w śmietniku bo to jest krok do zawału! Można siedzieć do rana nie szkodząc zdrowiu. Moja córka uczy się nocami bez dopalaczy i świetnie przyswaja materiały. Poprostu brakowało jej biologicznie aktywnych dodatków do żywienia. Uzupełniła i ma się ok. halinavis@wp.pl